Vill skapa familjeminnen med ny app

Som småbarnspappa upplevde Albin Sandqvist att han inte kunde hitta bra aktiviteter i sitt närområde som är kostnadseffektiva, spännande och intressanta att göra med sina barn. Här föddes tanken att det säkert finns fler föräldrar med samma utmaning, vilket senare blev fröet för appen Fam Map. Plattformen är designad för att hjälpa lokala företag och föreningar att välkomna och erbjuda sina aktiviteter och tjänster till familjer i närheten.

Vårt team

Albin Sandqvist

VD, grundare
Albin@fammap.app
Sms: 0723-33 52 53

Isabella Göransson

Sälj och fakturafrågor
Isabella@fammap.app
Sms: 0723-33 52 56

Simon Vindahl

Apputveckling
Simon@fammap.app

Anders Lundström

Styrelseordförande
Anders@cibet.se

Oscar Skoglund

Styrelseledamot
Oscar@klonk.life

Stefan Kaiser

Styrelseledamot
stefan.kaiser@progresscapital.se

Tåve Wanning

Content Creator & Support
Support@fammap.app
0723-33 52 58

FAM MAP Personal

Abel Alazar

Marknadsföringsansvarig
076-266 40 67